+38 (057) 704 13 18

post@ukhin.org.ua

+38 (050) 323 62 38

 • Головна
 • Новини
 • Оголошення
 • Оголошення конкурсу серед суб’єктів аудиторської діяльності для проведення обов’язкового аудиту фінансової звітності 2020 р.

ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО «УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ВУГЛЕХІМІЧНИЙ ІНСТИТУТ (УХІН)» (надалі – ДП «УХІН») оголошує конкурсний відбір (надалі – Конкурс) серед суб’єктів аудиторської діяльності (надалі – Аудитори) для проведення обов’язкового аудиту фінансової звітності ДП «УХІН» за 2020 рік.

Аудиторське завдання:

Проведення обов’язкового аудиту фінансової звітності ДП «УХІН» за період з 01 січня 2020 року по 31 грудня 2020 року.

Кінцевий термін подання конкурсних пропозицій:

26 березня 2021 року.

Конкурсна пропозиція повинна включати наступні дані про учасника:

 1. Аудиторська фірма повинна бути включена до переліку суб’єктів аудиторської діяльності, які мають право проводити обов’язковий аудит звітності. На підтвердження цього суб’єктів аудиторської діяльності повинен надати довідку у довільній формі.
 2. У складі аудиторської фірми за основним місцем роботи має працювати не менше трьох аудиторів із загальної чисельності штатних кваліфікованих працівників, які залучаються до виконання завдань.
 3. Суб’єкт аудиторської діяльності, зобов’язаний мати (і надати його копію) чинний договір страхування цивільно-правової відповідальності суб’єкта аудиторської діяльності перед третіми особами, укладений відповідно до типової форми договору страхування, затвердженої Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, за погодженням з Органом суспільного нагляду за аудиторською діяльністю.
 4. Обов’язково, щоб суб’єкт аудиторської діяльності, її штатні працівники або кваліфіковані працівники, які залучені до виконання аудиторських послуг мали досвід проведення аудиту підприємств державного сектору економіки. На підтвердження щодо такого досвіду суб’єкт аудиторської діяльності повинен надати довідку у довільній формі.
 5. Суб’єкт аудиторської діяльності повинен надати довідку у довільній формі про відсутність обмежень, пов’язаних з тривалістю надання послуг ДП «УХІН».
 6. Надати письмовий документ (у довільній формі), що містить інформацію про те, що суб'єкт аудиторської діяльності не надав ДП «УХІН» безпосередньо або опосередковано неаудиторські послуги щодо: складання податкової звітності, розрахунку обов'язкових зборів і платежів, представництва юридичних осіб у спорах із зазначених питань; консультування з питань управління, розробки і супроводження управлінських рішень; ведення бухгалтерського обліку і складання фінансової звітності; розробка та впровадження процедур внутрішнього контролю, управління ризиками, а також інформаційних технологій у фінансовій сфері; надання правової допомоги у формі: послуг юрисконсульта із забезпечення господарської діяльності; ведення переговорів від імені юридичних осіб; представництва інтересів у суді; кадрового забезпечення юридичних осіб у сфері бухгалтерського обліку, оподаткування та фінансів, у тому числі послуги з надання персоналу, що приймає управлінські рішення та відповідає за складання фінансової звітності; послуг з оцінки; послуг, пов'язаних із залученням фінансування, розподілом прибутку, розробкою інвестиційної стратегії, окрім послуг з надання впевненості щодо фінансової інформації, зокрема проведення процедур, необхідних для підготовки, обговорення та випуску листів-підтверджень у зв'язку з емісією цінних паперів юридичних осіб.
 7. Суб'єкт аудиторської діяльності повинен надати Свідоцтво про відповідність системи контролю якості аудиторських послуг.
 8. Суб'єкт аудиторської діяльності повинен надати плановий кошторис вартості послуг (аудиту фінансової звітності).
 9. Суб'єкт аудиторської діяльності повинен провести аудит річної фінансової звітності ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ВУГЛЕ-ХІМІЧНИЙ ІНСТИТУТ (УХІН)" до 25 квітня року наступного за звітним.

Документи мають бути надіслані на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Рішення про вибір Аудитора буде оголошено на сайті ДП «УХІН»

Контактна особа з питань проведення Конкурсу:

Шульга Тетяна Іванівна

тел. 7041326

Search